Uroczystość Wręczenia Stypendiów XIII edycji Programu Stypendialnego DBU

  Już po raz trzynasty odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów DBU dla najlepszych absolwentów uczelni wyższych w dziedzinie szeroko rozumianej ochrony środowiska.

  Uroczystość miała miejsce w sobotę, 28 listopada 2009 roku w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie. Na uroczystość przybyli znakomici goście w osobach:

  Ministra Środowiska, Profesora Macieja Nowickiego, Sekretarza Generalnego DBU, doktora Fritza Brickwedde, pozostali przedstawiciele DBU: pani dr Nicole Redeker-Freyer, Koordynator Programu Stypendialnego na terenie Polski, Pani Wiesława Dyki,Założyciele Fundacji im. Nowickiego, Szanowni Laureaci wstępujący do grona stypendystów DBU.

  Uroczystego wręczenia stypendiów dokonali wspólnie dr Brickwedde, prof. Nowicki oraz Prezes Stowarzyszenia „Środowisko dla Środowiska” – dr Iwona Jabłonowska.

  Po uroczystości odbyło się również nieformalne spotkanie w kawiarni starszych edycji stypendialnych z tegorocznymi laureatami.

  Zapraszamy do galerii zdjęć!

  Seminarium jesienne XII Edycji Stypendystów odbędzie się w dniach 23-26 września 2010 r. w Jachrance. Na seminarium stypendyści zaprezentują wyniki swoich projektów realizowanych w czasie stypendium w Niemczech.

  Breadcrumbs

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper