Laureaci

    Magdalena Bąba – Uniwersytet Gdański, Wpływ nanomateriałów na homeostazę katecholamin u pierwotniaków Tetrahymena thermophila
    Katarzyna Gabryś – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Zmienność charakterystyk odkształceniowych gruntów słabonośnych i wybór właściwej metody projektowania konstrukcji na tych gruntach
    Agnieszka Gielar – Akademia Górniczo-Hutnicza, Zastosowanie technik chemometrycznych do identyfikacji i klasyfikacji źródeł zanieczyszczeń wybranych komponentów środowiska
    Magdalena Jakubek – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Gips wysokopalony do konserwacji zniszczonych wpływami środowiska detali architektonicznych z terenów państwa zakonnego w Prusach
    Marek Józefiak – Uniwersytet Warszawski, Ochrona środowiska w prawie planowania przestrzennego - wymagania dla przedsięwzięć infrastrukturalnych w prawie planowania przestrzennego pod kątem ich lokalizacji
    Agnieszka Kędzierska – Akademia Górniczo-Hutnicza, Edukacja ekologiczna jako konieczne wsparcie zrównoważonej gospodarki odpadami
    Roman Krysztofiak – Uniwersytet Warszawski, Zieleń miejska - szanse i trudności rewitalizacji nieużytków
    Michał Michniowski – Uniwersytet Wrocławski, Badania technologii opartych na beztlenowym rozkładzie odpadów organicznych
    Urszula Mikołajczyk – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Identyfikacja i oznaczanie śladowych ilości ftalanów w wodzie pitnej, wodach powierzchniowych i ściekach
    Magdalena Pawlik – Akademia Górniczo-Hutnicza, Biodegradacja cieczy jonowych (zawierających jony: C(CN)3, N(CN)2, B(CN)4 przez nowy szczep bakterii KS-7D
    Anna Sadowska-Deś – Uniwersytet Wrocławski, Zróżnicowanie genetyczne fotobionta i mykobionta u porostu Pęcherzycy nadobnej (Lasallia pustulata) w nawiązaniu do ochrony tego zagrożonego gatunku w Sudetach
    Tomasz Wiśniewski – Politechnika Gdańska, Zastosowanie geosyntetyków w zrównoważonej ochronie brzegu morskiego
    Anna Zięba – Politechnika Poznańska, Passivhaus Standard - niskoenergetyczna budowlana przyszłość Polski przyjaznej środowisku

     
     

    Rafał Becker Wydział Ochrony Środowiska i Rybactwa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn
    Elżbieta Kumanowska  Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Politechnika Warszawska
    Lidia Lechowska Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, Uniwersytet Warszawski
    Lucyna Lękawska  Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska, SGGW Warszawa
    Kinga Mazur  Wydział Filozoficzny, Uniwersytet Jagieloński, Kraków
    Przemysław Mroczkowski Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn
    Alicja Nych  Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Wrocławska
    Joanna Paczkowska  Wydział Rolniczy, Uniwersytet Rolniczy w Poznaniu
    Anna Pakuluk  Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Wrocławska
    Dorota Prusakiewicz  Wydział Biologii, Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu
    Agnieszka Sendek Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski, Katowice
    Joanna Sieradocha  Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Politechnika Gdańska
    Anna Wiśniewska  Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, Uniwersytet Warszawski
    Joanna Stępień  Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Wrocławska

    Katarzyna Balcerowicz Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
    Grzegorz Brzozowski-Zabost Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej
    Anita Grutkowska Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej
    Justyna Grzelak Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
    Małgorzata Kłosińska Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji
    Ewa Konowalczyk Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska
    Marta Weronika Kowalska Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej
    Grzegorz Łaba Uniwersytet Jagielloński, Wydział Prawa i Administracji
    Magdalena Musiał Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Prawa i Administracji
    Dawid Olesiuk Uniwersytet Warszawski, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
    Irmina Pelc Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego, Wydział Rolnictwa i Biologii
    Adam Radzimski Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
    Julia Ziemińska Vrije Universiteit Amsterdam, Department of Political Science
    Jadwiga Żurad Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica, Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

     
     

    Breadcrumbs

    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper