Laureaci

    Rafał Becker, Wydział Ochrony Środowiska i Rybactwa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn

    Elżbieta Kumanowska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Politechnika Warszawska

    Lidia Lechowska, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, Uniwersytet Warszawski

    Lucyna Lękawska, Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska, SGGW Warszawa

    Kinga Mazur, Wydział Filozoficzny, Uniwersytet Jagieloński, Kraków

    Przemysław Mroczkowski, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn

    Alicja Nych, Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Wrocławska

    Joanna Paczkowska, Wydział Rolniczy, Uniwersytet Rolniczy w Poznaniu

    Anna Pakuluk, Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Wrocławska

    Dorota Prusakiewicz, Wydział Biologii, Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu

    Agnieszka Sendek, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski, Katowice

    Joanna Sieradocha, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Politechnika Gdańska

    Anna Wiśniewska, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, Uniwersytet Warszawski

    Joanna Stępień, Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Wrocławska

    Katarzyna Balcerowicz, Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

    Grzegorz Brzozowski-Zabost, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej

    Anita Grutkowska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej

    Justyna Grzelak, Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

    Małgorzata Kłosińska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji

    Ewa Konowalczyk, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska

    Marta Weronika Kowalska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej

    Grzegorz Łaba, Uniwersytet Jagielloński, Wydział Prawa i Administracji

    Magdalena Musiał, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Prawa i Administracji

    Dawid Olesiuk, Uniwersytet Warszawski, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych

    Irmina Pelc, Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego, Wydział Rolnictwa i Biologii

    Adam Radzimski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych

    Julia Ziemińska, Vrije Universiteit Amsterdam, Department of Political Science

    Jadwiga Żurad, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica, Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

    Aleksandra Arcipowska, Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Środowiska

    Marta Bachmatiuk, Akademia Morska w Szczecinie, Wydział Nawigacyjny

    Agnieszka Bańkowska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska

    Joanna Grabowska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska, Gospodarka odpadami - szczególny aspekt w dążeniu do zrównoważonego rozwoju

    Łukasz Jabłoński, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Wydział Rolniczy, PHYTOREST

    Katarzyna Kaim, Uniwersytet Warszawski, Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska, Porównanie i próba harmonizacji polskich i niemieckich metod waloryzacji krajobrazu

    Donata Kałużna, Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Wydział Towaroznawstwa

    Agnieszka Komorowska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Wydział Nauk o Żywności, PHYTASE a tool to rescue environment

    Agnieszka Ludwicka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Wydział Inżynierii Produkcji, Ocena wpływu upraw roślin energetycznych na środowisko przyrodnicze

    Dagmara Łysak, Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Przyrodniczych

    Jan Mizgajski, Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Wydział Towaroznawstwa

    Karol Mrozik, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych, Rola planowania przestrzennego – jako możliwości wspomagania małej retencji wodnej - przykład zrównoważonej gospodarki wodnej

    Aleksandra Nieuważny, Uniwersytet Warszawski, Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska

    Agata Rudnicka, Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, System zarządzania środowiskowego oraz zrównoważony rozwój na przykładzie Uniwersytetu w Bremen

    Paulina Selmaj, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej, Porównanie polskiego systemu zarządzania odpadami z niemieckim, z uwzględnieniem prawa, edukacji ekologicznej, recyklingu i sposobami unieszkodliwiania odpadów

    Katarzyna Sobótka, Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Środowiska

    Hanna Soldaty, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej, Promocja budynków pasywnych i odnawialnych źródeł energii w Europie Środkowej i Wschodniej

    Michał Specylak, Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Społecznych, Udział w bieżącej działalności referatu KI II 6 Bundesumweltministerium ze szczególnym nastawieniem na transfer technologii przyjaznych dla środowiska i niskoemisyjnych - w ramach mechanizmów elastycznych Protokołu z Kioto

    Wojciech Szymalski, Uniwersytet Warszawski, Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska

    Breadcrumbs

    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper